BASINDA BİZ

Herhangi bir haber bulunamadı...
HABER ADI :
"SINAV"DAN CUMHURİYETİM SERGİSİ
TARİH :
29 Ekim 2015

Bursa Sınav Koleji ve Bursa Çocuk Üniversitesi'nin Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri başladı. Kutlamalar Bursa Sınav Koleji Demirci, Balat ve Doğu Kampüsü 5.6. ve 7. Sınıf öğrencilerinin Kent Meydanı Avm'de açılan"Cumhuriyet'im" konulu resim sergisi ile start verdi. Her yıl çeşitli etkinliklerle bayram coşkusuna katılan Sınav' lı öğrenciler bu senede "Cumhuriyetim" konulu resim sergisi ile coşkunun ortağı oldular. 
GÖSTERİLERLE RENKLENDİ Çeşitli tekniklerin kullanıldığı eserleri Avm müşterilerince ilgi gören serginin açılışı, bugün yapılan programla gerçekleşti. 
Bursa Sınav Koleji Demirci, Balat ve Doğu Kampüsü velilerinin büyük ilgi gösterdiği açılış, Modern Dans Kulübü öğrencilerinin hazırladığı gösteri ile renklendi. 
Cumhuriyet Bayramı'nı 92.yıl coşkusuna uygun olarak okul içi ve okul dışı pek çok etkinlikle kutlamaya devam edeceklerini paylaşan Liseler Koordinatörü Murat Şener, okullarında bayram coşkusunun yaşanmasını önemsediklerini vurguladı. Öğrencilerinin eseri olan resimleri velileri ile birlikte inceleyen idari Koordinatör Duran Piri ve Liseler Koordinatörü Murat Şener genç yetenekleri desteklemek için kulüp derslerine önem verdiklerini ve bu konuda velilerinden de tam destek aldıklarını paylaştı. Sergi 02 Kasım tarihine kadar Kent Meydanı Avm'de resim severlerle buluşacak. 

 

Bursa Kent (28.10.2015)


HABER ADI :
"YAKTIN BENİ" KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
16 Ekim 2015

Uğur Yücel'in başrolünü Sarp Apak ve Sinem Kobal'la paylaştığı yönetmenliğini oğlu Can Yücel'in yaptığı 'Yaktın Beni'nin galası Kent Meydanı AVM'deydL Galada konuşan Sarp Apak, hayalini kurduğu herkesle oynadığını söyledi. Uğur Yücel ise oğluyla film çekmenin keyfîıü yaşarken, 'Sete girdiğimizde baba-oğul olmayı bir kenara bırakıp profesyonelce çalıştık' dedi. 
Bursalı Sarp Apak'ı galada anııe-babası Bahar ve İsmet Apak, kardeşi Mehmet Berk yalnız bırakmadı. 
Buısa'da düzenlenen 'Geniş Aile: Yapıştır', 'Hayat Öpücüğü' ve 'Yaktın Beni' filmlerinin galaları ünlü oyunculann da katılımıyla yapıldı. 
Geçtiğimiz hafta vizyona giren Türk sinemasının üç iddialı yapımının Bursa galaları dün ve önceki gün gerçekleşti. Yönetmen Ömer Uğur'un 'Geniş Aile: Yapıştır', Şenol Sönmez'in 'Hayat Öpücüğü' ve Can Yücel'in 'Yaktın Beni' filmleri Kent Meydanı AVM'yle Korupark AVM'de sinemaseverlerin karşısına çıktı. ^ BÜLENT BEYSİR > RIDVAN DEMİR > FIRAT TORAMAN Ahmet Sarsılmaz SEYİRCİ BİZİ ÖZLEMİŞ... 
'Geniş Aile: Yapıştır'ın galasına oyuncular Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz ve Mine Teber'le senarist Cüneyt İnay katıldı. 2011 'de ekrana veda eden aynı adlı diziden sinemaya uyarlanan filmin gördüğü ilgiye teşekkür eden Bülent Çolak, 'Seyirci bizi özlemiş. Biz de filmin devam bölümlerini çekeceğiz' dedi. 

Olay Çekirge (18.10.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (18.10.2015)

Hürriyet Bursa (19.10.2015)HABER ADI :
"GENİŞ AİLE YAPIŞTIR" BURSA GALASI KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
13 Ekim 2015

Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz'm da rol aldığı filmin kadrosuna dahil olan sürpriz isimler ise; Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş. 
DEFİNE MACERASI... 
Çekimleri Ayvalık ve İstanbul'da gerçekleştirilen "Geniş Aile: Yapıştır!", sinemaseverlere bol bol kahkaha, bol bol macera vadediyor. Cevahir'in (Ufuk Özkan) babaannesi Hafize'nin (Tanju Tuncel) hastalanması üzerine; tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir'in eline bir define haritası geçer. Cevahir'in belalısı Koyu Bilal (Fırat Tanış) olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık'a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi (Bülent Çolak) ile beraber Ayvalık yoluna düşer. 
Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar. 
nı yalnız bırakmadı. Sinemaseverlerle fotoğraf çektirip imza veren oyuncular daha sonra filmi bir kez de Bursalı seyircilerle izlediler. Filmin oynadığı iki salona birden girerek izleyicilere sürpriz yapan İnay, Teber, Sarsılmaz ve Çolak bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. Barakuda Film'in yapımcılığını üstlendiği sinema filmi "Geniş Aile: Yapışı( tır!"; televizyon ekranlarının en sevilen ve en komik dizilerinden Geniş Aile'nin özlenen ekibini yeniden buluşturdu. Dizinin fenomen dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet % Sarsılmaz'm başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda, yine dizinin sevilen yönetmeni Ömer Uğur otururken, senaryosu da Cüneyt İnay'm imzası taşıyor. 
Vazgeçilmez aile üyeleri kent Meydanı AVM "Geniş Aile: Yapıştır!" filminin galasına ev sahipliği yaptı. Cuma akşamı 19.30'da Avşar Sinemaları'nda gerçekleşen galaya filmin oyuncuları Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Mine Teber ve senarist Cüneyt İnay katıldı. Renkli görüntülere sahne olan galada Bursalı sinemaseverler filmin oyuncuları- 

HABER ADI :
AYŞEGÜL ÇORUHLU: "HAREKETLİ YAŞA SAĞLIĞINI YAKALA"
TARİH :
16 Ekim 2015

"ALKALİ Diyet" kitabının yazarı. Biyokimya ve Anti-aging Uzmanı Dr. 
Ayşegül Çoruhlu Kent Meydanı AVM ve HASVAK Bursa işbirliğiyle Bursa'ya geldi. HASVAK Bursa'nın yeni döneminin ilk toplantısı olan ve tıp öğrencilerine burs vermek amacıyla düzenlenen etkinlikte Dernek Başkanı Zerrin Özgüle yaptığı konuşmada, demek olarak sağlıklı yaşamı çok önemsediklerini belirterek "Hareketli Yaşa. Sağlığını Yakala" sloganıyla bu yıl. bu tarz birçok etkinliği üyeleriyle paylaşmak istediklerini ifade etli. Dr. 
Çoruhlu ise. iki kitabından ve sağlıklı yaşamın sırlarından bahsetti. Dr. Çoruhlu alkali beslenmenin püf noktalarını da anlattığı etkinlikte bol bol alkali su. sebze, baharat tüketmenin önemini konuklarla paylaştı. 

Bursa Hayat (17.10.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (20.10.2015)

Hürriyet Bursa (21.10.2015)

Olay Çekirge (24.10.2015)


HABER ADI :
YAKTIN BENİ'NİN GALASINA DAVET
TARİH :
17 Ekim 2015

Kent Meydanı AVM, 17 Ekim Cumartesi günü "Yaktın Beni" isimli filmin galasına ev sahipliği yapacak. 16:00 seansında gerçekleşecek olan filmin galasına ünlü oyuncular Uğur Yücel, Sarp Apak ve Sinem Kobal da katılacak. Bilet satışlı galada ünlü oyuncular filmi hayranlarıyla beraber izleme şansı bulacaklar. 


Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı ve Can Yücel'in yönetmenliğini üstlendiği komedi filminin başrollerinde, Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal, Meltem Cumbul, Hasibe Eren ve Sezai Aydın yer alıyor. Kent Meydanı AVM Avşar sinemalarında gerçekleşecek olan galaya tüm Bursalı sinemaseverler davetli. 

İtfaiye çalışanı olan Selam, ailesini kaybettikten sonra kendi düzenini kurup hayata geri dönmeyi başarmıştır. Selam'ın önündeki en büyük hayal ise yıllardır birlikte olduğu İpek ile dünyaevine girmektir. Selam bu hayaline adım adım yaklaşırken yıllardır görmediği dayısı Macit'in çıkagelmesiyle işler karışır. Selam'ın evine yerleşmeye karar veren Macit'in, Leyla'ya aşık olması ise bu karmaşaya tuz biber eker. 

Yeni Dönem (14.10.2015)

Olay Çekirge (14.10.2015)

HABER ADI :
GENİŞ AİLE GELİYOR
TARİH :
16 Ekim 2015

KENT Meydanı AVM "Geniş Aile: Yapıştır!" filminin galasına ev sahipliği yapacak. 13 Ekim Salı günü gerçekleşecek olan galaya filmin oyuncuları Ufuk Özkan, Fırat Tanış Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz ve Yağmur Tanrısevsin de katılacak. Baıakuda Film'in yapımcılığını üstlendiği sinema filmi "Geniş Aile: Yapıştır!"; televizyon ekranlarının en sevilen ve en komik dizilerinden"Geniş Aile"nin özlenen ekibini yeniden buluşturdu. Dizinin fenomen dörtlüsü Ufuk. Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz'm başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda, yine dizinin sevilen yönetmeni Ömer Uğur otururken, senaryosu da Cüneyt İnay'ın imzası taşıyor. Vazgeçilmez aile üyeleri Tanju Tuncel. Mine Teber. Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz'ın da rol aldığı filmin kadrosuna dahil olan sürpriz isimler ise; Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş. Renan Bilek ve Levent Niş. 

Bursa Hayat (09.10.2015)

Bursa Kent (15.10.2015)

Yeni Dönem (16.10.2015)

Posta Bursa (16.10.2015)

 

HABER ADI :
KAFES'İN GALASI KENT MEYDANI AVM'DE YAPILDI
TARİH :
05 Ekim 2015

Türkiye'nin 1980 İhtiLaLi'nde geçirdiği zor dönemler birçok kez beyaz perdeye yansıtıldı. 
Ancak filmlerin çoğu "sol" bakış açısıyla aktarılmıştı. Bursa'da galası yapılan "Kafes" filmi bu geleneği bozup, olayları ilk kez Ülkücüler'in gözünden bakmamızı sağlayacak. 
yönetmenliğini Mahmut Kaptan'ın yaptığı Kafes filminin galası Bursa'da yapıldı. Galanın Bursa'da gerçekleştirilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri ve milletvekili adaylarının büyük katkısı olduğu öğrenildi. Ayrıca MHP İl Başkanlığı'nın da desteklerini esirgemediği belirtildi. 
Sağ sol olayları olarak tarif edilen olayların bugüne kadar pek çok kez filmi yapıldı, ancak çevrilen filmler genellikle "sol" bakış açısıyla çevrilmişti. İlk kez Ülkücüler'in gözünden 80 öncesinin olayları beyaz perdeye aktarılıyor. Çekimleri Ankara'da yapılan filmin cezaevi sahneleri bugün müze olarak kullanılan Ulucanlar Cezaevi'nde yapıldı. 
 

Kafes filmi 12 Eylül darbesi dönemini anlatıyor ve bu dönemde cezaevlerinde işkencelere maruz kalan gençlerin hayatını ele alıyor. Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Fırat Şahin gibi isimleri yer alıyor. Merak konusu olan filmin galası 4 Ekim 2015 Pazar günü saat 19.00'da Kent Meydanı Avşar sinemasında yapıldı. 
Galaya yönetmen Mahmut Kaptan ile birlikte oyuncular da katıldı. 
MHP milletvekilleri Bursalılar'm filmi ücretsiz izlemesi için 19.00 seansını kapattı. İlginin yoğun olduğu galaya MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Biiyükataman ve MHP Bursa Milletvekili Tevfik Topçu da katıldı. 

 

Yeni Dönem (06.10.2015)

Olay Çekirge (06.10.2015)

Bursa Hayat (06.10.2015)

Ankara Başkent (06.10.2015)

HABER ADI :
MERCEDES C-180 SAHİBİNİ BULDU
TARİH :
02 Ekim 2015

27 Nisan 2015'de start alan ve 27 Eylül akşamına kadar süren Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı Ki! Kart kampanyasının sonucu belli oldu. Ki! Kartlıların puanlarını işleterek katılabildiği kampanyada 2015 Model Mercedes C180 kampanyasının çekilişi 30 Eylül'de saat 15.00'de 2. çarşı katında noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleşti. 87 bin 383 katılımın olduğu kampanyada Kİ! Kart sahipleri her 75 TL'lik alışverişe bir çekiliş hakkı elde ettiler. 10111 numaralı kupona sahip olan Sevdiye Yılmaz, 2015 Model Mercedes C180'in sahibi oldu. 

Posta Bursa (03.10.2015)

Olay Çekirge (03.10.2015)

Bursa Kent (03.10.2015)


HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM VE Ki! KART SAHİPLERİ YANAN HER AĞACI YENİDEN DİKİYOR
TARİH :
18 Ağustos 2015

Kent Meydanı AVM, geçtiğimiz ay meydana gelen ve oldukça büyük hasara yol açan orman yangınının ardından Bursa Valiliği'nin başlattığı kampanyaya destek verdi. Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, "Bursa'da elli hektar alanın yanması sonucu tüm Bursalılar gibi biz de büyük bir üzüntü duyduk. Bursa Valiliği'nin yangının hemen ardından başlattığı #bursaiçinbirfidandik kampanyasının anlamı çok büyük. Biz de Kent Meydanı AVM olarak bu kente karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek için kampanyaya katılmaya karar verdik. Yanan alanları bir gün yine yemyeşil görmek en büyük dileğimiz" dedi. Kent Meydanı AVM'nin 2 bin fidan ile katıldığı kampanyaya ayrıca Ki! Kart sahipleri de alışveriş yaptıkları kuponları işleterek destek verebiliyorlar. (Haber Merkezi) 

 

Yeni Dönem (13.09.2015)

Bursa Kent (13.09.2015)

Bursa Hayat (13.09.2015)

Olay Çekirge (17.09.2015)

Posta Bursa (18.09.2015)

Hürriyet Bursa (18.09.2015)


HABER ADI :
TEKNOSA İNDİRİM ÇADIRI
TARİH :
17 Ağustos 2015

Türkiye teknoloji perakendeciliği lideri TeknoSA, birçok üründe kaçırılmayacak indirimlerin tüketicilere sunulduğu "TeknoSA İndirim Çadırı" nı Bursa Kent Meydanı AVM'de açtı. 
23 Eyliil tarihine kadar açık kalacak TeknoSA İndirim Çadırı'nda bilgisayardan telekom ürünlerine, elektronik ve beyaz eşyadan giyilebilir teknolojilere binlerce ürün, %70'e varan indirimler ve avantajlı fiyatlarla teknoloji severler ile buluşacak. 
Herkes için Teknoloji felsefesi ile Türkiye'nin 81 ilindeki tüketicilere en yeni teknolojileri, en uygun fiyatlarla ulaştıran TeknoSA, teknoloji severler için Bursa Kent Meydanı AVM'de fırsat çadırı kurdu. İndirim Çadırında Nokia Asha 302 cep telefonları 399 TL yerine 199 TL'ye. Microsoft MFC-00018 3000 Kablosuz Klavye ve Bluetıack Mouse çeşitleri 169TL yerine 109 TL'ye, Logitech 980-000431 Z506 Speakerları 269 TL yerine 129 TL'ye, Samsung P5110 Galaxy Tab 2 10.1" Tabletleri ise 899 TL yerine 299 TL'ye teknoloji tutkunlarıyla buluşturuluyor. 

Bursa Hayat (22.08.2015)

Bursa Hakimiyet (22.08.2015)

Bursa Kent (23.08.2015)

Bursa'da Meydan (23.08.2015)

Bursa Kent (23.09.2015)


HABER ADI :
REDBULL SOKAK BASKETBOLU KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
24 Temmuz 2015

Kent Meydanı AVM Açık Alan'da düzenlenecek olan Red Bull King of The Rock için geri sayım başladı. Geçtiğimiz yıl Kıvanç Dinler Red Bull King of The Rock Dünya Şampiyonu olunca bu büyük etkinliğin ev sahipliği de Türkiye'ye geçmiş oldu. Bu muhteşem basketbol şöleni öncesinde Bursa. İzmir. Ankara ve İstanbul'da gerçekleşecek elemelerle Türkiye finalisti belirlenecek ve şampiyonlar 29 Ağustos'ta İstanbul'daki Büyük Final'de Türkiye'yi temsil edecek. 15 ile 35 yaş arası kadın ve erkeklerin katılabileceği turnuva eleme usulüyle oynanacak. Sporcular 5 dakika boyunca gerçek basketbol kuralları ve puanlama sistemiyle mücadele edecek. 

 

Bursa Kent (24.07.2015)

Bursa Hayat (24.07.2015)

Olay Çekirge (25.07.2015)

Yeni Dönem (26.07.2015)

BNursa Hayat (26.07.2015)

Karacabey Yörem (29.07.2015)

Bursa İlkadım Gazetetsi (29.07.2015)

Mücadele Gazetesi (29.07.2015)

Yenişehir Alternatif (04.08.2015)

Yeni Marmara Gazetesi (04.08.2015)

Sabah 67. Yıl (04.08.2015)

Olay Çekirge (04.08.2015)

Konya'nın Sesi (04.08.2015)

Karacabey Yörem (04.08.2015)

İstanbul Gazetesi (04.08.2015)

Bursa'da Meydan (04.08.2015)

Bursa Kent (04.08.2015)

Bursa Hakimiyet (04.08.2015)

Bursa Haber (04.08.2015)

A Gazete (04.08.2015)

Bursa İlkadım Gazetesi (05.08.2015)

Mücadele Gazetesi (06.08.2015)

Anayurt Gazetesi (07.08.2015)

Sabah Ankara (14.08.2015)

Yeni Asya (15.08.2015)

Anadolu Gazetesi (15.08.2015)

Yenigün Gazetesi (16.08.2015)

 

HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM'DE MAZİYE YOLCULUK
TARİH :
24 Temmuz 2015

Bursa'da bir alışveriş merkezinde açılan nostaljik radyo sergisi göz kamaştırıyor. Antika radyo, gramofon, televizyon ve plak gibi nadide parçalar, meraklılarını mazide yolculuğa çıkarıyor. 
Ahmet .Ali Şağım'm Kent Meydanı AVM'de açıtığı radyo sergisi, nostalji tutkunlarının akınına uğruyor. Şağım'm 30 yılda Türkiye'nin dört bir yanından toplayarak onardığı antika cihazlar, yeniden kullanılabilir halleriyle sergiye gelenleri büyülüyor. Nostalji severleri zaman tünelinde yolculuk yapmaya davet eden sergide 300'ü radyo, 50'si gramofon, 50'si televizyon ve 3 bine yakın plak olmak üzere, geçmiş zamanların evlerinde revaçta olan pek çok antika yer alıyor. Dünyayı evlerimize taşıyan radyolanıı artık nostalji olduğunu söyleyen Ahmet Ali Şağım, "Radyo kültürü bitmiş durumda ama biz bu kültürü yaşatmaya çalışıyoruz. Mesleğe 30 vıl önce başladım. Emekli olduktan sonra da birikti nne işine daha çok ağırlık verdim. Sergide eski radyo, gramofon, eski plaklar ve bunun yanında birçok ürün bulunuyor. 
İnsanlar gelip sergiyi ziya1 fi f İH ret edip nostalji gördükleri zaman oldukça şaşırıyorlar. Buraya gelen herkes kendinden bir şeyler buluyor. İnsanların farklı duyguları yaşadıklarını görüyorum. Bu nostaljik ürünleri Türkiye'nin dört bir yanından gezerek topladım. Yeri geldi insanlar bana getirdi yeri geldi hurdacılardan aldım. 
El emeğimle göz nurumla belli tamiratlarla bu hallerine getirdim. Sergimde en eski radyo 1938 yılına ait. Tabii bu bildiklerimiz arasından. İmalat tarihini bilmediğimiz ve daha da eski olduğunu düşündüğümüz radyolarımız da var. İsteyenler kendi radyolarını da getirip sergileyebilir. Ayrıca getirdiklerini değiştirebilir ve satabilirler de. Tamamı satılık olmakla birlikte, satışa çıkardığım eserlerin fiyatlar 200 ile bin lira arası değişiyor" dedi. Sergi üç hafta boyunca Kent Meydanı-Alışveriş Merkezinde ziyaret edilebilecek. 

Yeni Marmara Gazetesi (13.07.2015)

Yeni Dönem (13.07.2015)

Bursa'da Meydan (13.07.2015)

Bursa Kent (13.07.2015)

Bursa Hakimiyet (13.07.2015)

A Gazete (13.07.2015)

Mustafakemalpaşa Gazetesi (13.07.2015)

Bursa Hayat (15.07.2015)

Olay Çekirge (15.07.2015)

Şehir Gazetesi (20.07.2015)

Yeni Dönem (25.07.2015)

Bursa Kent (26.07.2015)

Bursa Hakimiyet (26.07.2015)

Olay Çekirge (27.07.2015)


 

HABER ADI :
BAYRAM ALIŞVERİŞLERİNİN ADRESİ KENT MEYDANI AVM
TARİH :
07 Temmuz 2015

Yaklaşan Şeker Bayramıyla birlikte Kent Meydanı AVM'yi tatlı bir telaş sardı. 20152016 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarının, yeni kampanyaların ve %70'e varan indirimlerin başlamasıyla alışverişler de hız kazandı. Yüze yakın mağazanın bulunduğu AVM'ye gelenler; çocuk giyimden genç giyime, erkek giyimden kadın giyime, teknolojik ürünlerden kişisel bakıma kadar her çeşit ürüne şehrin merkezinde kolay erişme imkânı yakalıyor. Ayrıca, Bursa'nın ilk sadakat kartı olan Ki! Karta sahip olan Kent Meydanı AVM misafirleri, yaptıkları bayram alışverişleriyle puan kazanma şansı elde ederken aynı zamanda her 75 TL'lik alışverişe Mercedes C180 kazanma şansına bir adım daha yaklaşıyor. 13-16 Temmuz tarihleri arasında 10.00'da açılacak olan alışveriş merkezi 23.30'a dek açık kalacak. 

Bursa Kent (03.07.2015)

Bursa Hayat (03.07.2015)

Bursa Hayat (12.07.2015)

Bursa Kent (13.07.2015)

Bursa Kent (23.07.2015)


HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM'DE UNESCO SERGİSİ
TARİH :
01 Temmuz 2015

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile koordineli olarak Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan "Bursa ve Cumalıkızık: Osmanlı İmparatorluğu'nun Doğuşu" isimli "Adaylık Dosyası" kapsamındaki, Hanlar Bölgesi (Orhan Gazi Külliyesi ve Çevresi), Sultan Külliyeleri (Hüdavendigar, Yıldırım, Yeşil, Muradiye) ve Cumalıkızık Köyü alanları 22 Haziran 2014 tarihi itibariyle toplam 1007 dünya mirasının yer aldığı UNESCO Dünya Miras Listesi'ne kabul edilmiştir. 
Ulusal ve uluslararası çapta söz konusu Dünya Miras Alanlarımızın tanınırlığının sağlanması ve turizm potansiyelinin arttırılması amacıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 22 Haziran tarihi "UNESCO Dünya Mirası Bursa" günü olarak belirlenmiş olup her yıl bu tarihi kapsayacak günlerde etkinlikler düzenlenecektir. Bursa'nın Dünya Mirası ilan edilişinin 1. 
Yıldönümü münasebetiyle "22 Haziran UNESCO Dünya Mirası Bursa Günü" kapsamında etkinlikler düzenlenmektedir. 
20-27 Haziran 2015 tarihleri arasında Hanlar Bölgesi'nde izlenen Zeynep Diniz ve Birgül Yıldırır'ın "Bursa'nın Yaşayan Miras Alanları" Fotoğraf Sergisi ile Hayrettin Kağnıcı'nın "Dünya Mirası ve İnsan" Fotoğraf Sergisi 1-8 Temmuz tarihleri arasında Kent Meydanı AVM'de izlenebilecekler. 

 

Bursa Kent (02.07.2015)HABER ADI :
BURSA'YA BİR BAYDÖNER DAHA
TARİH :
10 Haziran 2015

BAYDÖNER, damağına düşkün Bursalı misafirlerine yenilenen konsepti ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Baydöner İskender Bursa Kent Meydanı şubesi, modern ize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, lezzet tutkunlarının uğrak mekânı olacak ve damaklarda iz bırakacağa benziyor. Restoran 156 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Baydöner CEO'su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: "Baydöner olarak bütün şehirlere eıı az 1 tane Baydöner açmayı hedefliyoruz. Son 2 yıldan bu yana hem AVM'lcrde hem de cadde üstünde açtığımız restoranlarımızla büyümemizi sürdürüyoruz. Şu anda 38 şehirde 94 şube ile hizmet veriyoruz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında her geçen gün büyüyeceğimize inancım tam. 2015 yılsoııuna doğru hedefimiz Türkiye'de 110 şube. AB pazarında ise 4 yılda 40 şube açmayı planlıyoruz. Biz Baydöner olarak, dönerin Avrupa'daki itibarını artırmak için çalışacağız. Avrupa'da da özellikle Almanya'da, mevcut olanın aksine, sirkülasyonun fazla olduğu prestijli caddelerde. şık restoranlarla hizmet vereceğiz" dedi. 

Bursa Hayat (20.06.2015)

Bursa Haber (20.06.2015)

Bursa Kent (21.06.2015)

Bursa Hayat (21.06.2015)

Bursa Hakimiyet (22.06.2015)

Ekohabe (23.06.2015)

Posta Bursa (27.06.2015)

Hürses (27.06.2015)
HABER ADI :
HAYATINA HUZUR KAT DİYECEK
TARİH :
19 Haziran 2015

Kent Meydanı AVM Haziran ayı etkinliklerine bir yenisini daha katıyor. Türk Kadınları Kültür Derneği İstanbul Şube Başkanı, Araştırmacı - Yazar Cemalnur Sargut Kent Meydanı AVM'de 'Hayatına Huzur Kat' etkinliğine imza atacak. Kendine has naif üslubuyla son dönemde "moda" haline gelen Tasavvuf ile ilgili çok değerli bilgilerini bizimle paylaşıp, tesettür ile ilgili de değerli açıklamalarda bulanacak. Cemalnur Sargut, 19 Haziran Cuma günü saat 15.00'de Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı etkinlik alanında Bursalılarla buluşacak ve kitaplarını imzalayacak. 
Mutasavvıf bir ailede yetişen Cemalnur Sargut, gençlik yıllarında felsefeye ilgi duymuş ve büyük felsefecilerin hayatlarını incelemiştir. Felsefenin yaşanılamayan bir ilim olduğunu fark etmesinin ardından, ilmini hâl etmiş bir örneğin arayışı içinde Mevlânâ'ya yönelmiş ve hocası Sâmiha Ayverdi'nin isteğiyle Kur'an-ı Kerîm ve karşılaştırmalı Mesnevi çalışmalarına başlamıştır. Ve bunu tâkiben yine hocasının teşvikiyle 24 yaşında gençlerle başladığı Mesnevi çalışmalarına bugün milyonlara hitâb ederek devam etmektedir. 

Bursa Kent (17.06.2015)

Bursa Hayat (17.06.2015)

Yeni Dönem (21.06.2015)

Bursa Kent (21.06.2015)

Bursa Hayat (21.06.2015)

Hürriyet Bursa (23.06.2015)

Olay Çekirge (25.06.2015)

Bursa Hakimiyet (28.06.2015)


HABER ADI :
TUNA KİREMİTÇİ KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
11 Haziran 2015

Sevilen yazar Tuna Kiremitçi Kent Meydanı AVM'de Bursalılarla keyifli bir etkinliğe imza atıyor. Babalar Günü etkinliği ile AVM ziyaretçilerinin karşısında olacak olan Kiremitçi 'Hayatına Deneyim Kat' etkinliği ile aşk, babalık, sosyal hayat üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek. Kiremitçi, 20 Haziran Cumartesi günü saat 15.00'te Bursa Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı etkinlik alanında Bursalılarla bir araya gelecek.

Bursa Kent (12.06.2015)

Bursa Hayat (12.06.2015)

Bursa Hakimiyet (13.06.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (13.06.2015)

Olay Çekirge (19.06.2015)

Bursa Kent (20.06.2015)

Bursa Hakimiyet (20.06.2015)

Yeni Dönem (22.06.2015)

Olay Çekirge (22.06.2015)

Bursa Hayat (22.06.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (22.06.2015)

Bursa Kent (23.06.2015)

Hürriyet Bursa (25.06.2015)


HABER ADI :
FORD ROADSHOW 2015 BURSA'DA
TARİH :
13 Haziran 2015

Ford Roadshow 2015 yoluna Bursa ile devam ediyor. Castrol Ford Team Türkiye'nin şampiyon pilotları eşliğinde Fiesta Red & Black modelleri ile CoDrive aktivıteleri gerçekleştirilecek. Ford Roadshow 2015 Bursa Co-drive etkinliği bugün Kent Meydanı AVM'de gerçekleşecek. Saat 12:00-20:00 arası düzenlenecek olan Co-Drive etkinliği kapsamında Castrol Ford Team Türkiye'nin şampiyon pilotları Fiesta Red ve Fiesta Black ile katılımcılara özel sürüş heyecanı yaşatacaklar. 

Bursa Kent (11.06.2015)

Bursa Hakimiyet (11.06.2015)

Yeni Dönem (12.06.2015)

Konay'nın Sesi (12.06.2015)

Gazete Bursa (12.06.2015)

Bursa'da Meydan (12.06.2015)

Bursa Kent (12.06.2015)

Bursa Hakimiyet (12.06.2015)

Bursa Haber (12.06.2015)

A Gazete (12.06.2015)

Bursa Hayat (13.06.2015)

Bursa Haber (13.06.2015)


HABER ADI :
PİŞT GALASI KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
01 Haziran 2015

Senaryosunu Tahir Alper Çağlayan, Oğuzhan Uğur ve Can Sarcan'ın yazdığı filmde Eylül Ezgi Yılmaz, Tuğçe Kurşunoğlu, Tuğba Erman, Mercan Bahar, Betül Arım, Murat Serezli, Ali Güney ve Tolga Öz gibi isimler yer alıyor. Komedi -korku türündeki filmin Bursa gösterimine yapımın yönetmenlerinden Can Sarcan ve oyunculardan Oğuzhan Uğur, Doğa Konakoğlu, Eylül Ezgi Yılmaz, Mustafa Ak ve Tuğba Erman katılacak. 
Geçtiğimiz hafta sinema severler ile buluşan 'Pişt' filminin Bursa gösterimi 4 Haziran'da Kent Meydanı AVM'de gerçekleşecek. 

Bursa Hakimiyet Magazin (02.06.2015)

Olay Çekirge (02.06.2015)

Hürriyet Bursa (03.06.2015)

Bursa Kent (04.06.2015)

Bursa Hayat (04.06.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (06.06.2015)

Olay Çekirge (07.06.2015)


HABER ADI :
HAYATINA VİZYON KAT
TARİH :
11 Eylül 2015

Kentin tam merkezinde; bazen bir buluşma noktası, bazen bir kahve molası, bazen bir sinema keyfi olarak yaşama ve zamana değer katan Kent Meydanı AVM Mayıs ayı etkinliklerinde bu defada 'Hayatına Vizyon Kat' dedi.Mesleğin duayen isimlerinden üç güzel ve başarılı manken; Özlem Kaymaz, Deniz Pulaş ve Sema Şimşek ilk kez bir söyleşide bir araya gelerek Kent Meydanı AVMziyaretçileriyle buluştu. Moda, güzellik, sağlık, annelik kısaca hayata dair ne varsa konuşulan etkinlikte üç güzel ve ünlü bayan mesleklerinde yaşadıklarını, yurt dışı yaşamlarını, günlük hayatta neler yaptıklarını ziyaretçilerle paylaşırken, ziyaretçilerin de sorularına yanıt vererek interaktif bir etkinliğe imza atmış oldular. Güzellik tüyolarından anneliğe birçok konudan bahseden güzeller, bayanlara bol bol tavsiyede bulundu. Hayatlarından spor, sağlıklı beslenme ve pozitif düşünceyi hiç bir zaman çıkartmamak gerektiğini söyleyen Kaymaz, Şimşek ve Pulaş hayatı dolu dolu yaşamanın önemli olduğundan bahsettiği etkinlik AVM ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Bir saat süren etkinlik Bursalıların yoğun alkışlarıyla sona ererken üç güzel bayan da AVM ziyaretçileriyle hatıra fotoğrafı çektirip küçük sohbetler yapmayı ihmal etmediler. 

Bursa Kent (23.05.2015)

Bursa Hayat (23.05.2015)

Bursa Hayat (31.05.2015)

Bursa Kent (31.05.2015)

HABER ADI :
MİNİK RESSAMLARDAN SANAT KATALOĞU
TARİH :
19 Mayıs 2015

Özel Bursa Kültür Okulları öğrencileri tarafından düzenlenen 'Benim Sanat Kataloğum' adını taşıyan resim sergisinin acılısı Kent Meydanı AVM'de sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Kültür Okulları Özlüce ve Ovaakça kampüslerinden 3,4 ve 5'inci sınıf öğrencilerinin 1 aylık özverili çalışmaları sonucıuıda ortaya konan resim sergisinde birçok sanat akımından eser yer aldı. Her öğrenci bir sanat akımı hakkında araştırmalar yaparak, akımın öncü ressamlarından birinin çalışmalarını resmetti. Kültürlü çocukların yaptığı araştırmalar dâhilinde oıtaya çıkan eserler kataloglara yerleştirildi. Kültürlü minilder tarafından kübizmden sürrealizme, empresyonizmden realizme kadar birçok sanat akımının ele alınması sonucu oluşturulan eserler 18-24 Mayıs tarihleri arasında Kent Meydanı AVM'de gösterimde kalacak. 

Yeni Dönem

Bursa Kent (21.05.2015)

Bursa Hayat (21.05.2015)

HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM'DE 19 MAYIS COŞKUSU
TARİH :
19 Mayıs 2015

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kent Meydanı AVM'de coşkuyla kutlandı. Işıklar Askeri Hava Lisesi Jazz Before Flight Grubu, şarkılarıyla Bursalıları coştururken, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan da alkış aldı. Bursa'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kent Meydanı AVM'de düzenlenen törenlerle kutlandı. Kültürpark ipek İş'te toplanan öğrenciler, Kent Meydan AVM'ye kadar yürürken, vatandaşlar da bayraklarla öğrencilere eşlik etti. Kent Meydanı AVM'deki törenlere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Vali Münir Karaloğlu ile çok sayıda bürokrat, öğrenci ve vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenlerde Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi işitme engelli öğrencilerinin İstiklal Marşı'nın işaret diliyle okumaları dikkat çekti. 
Işıklar Askeri Hava Lisesi folklor ekipleri gösterileri ilgiyle izlenirken, İpekçilik imam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Hasız, 19 Mayıs adlı şiirini okudu. 
Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerin davul gösterileri ilgi görürken, wushu, eskrim ve güreş gösterileri nefes kesti. Işıklar Askeri Hava Lisesi Jazz Before Flight Grubu'nun konseri Bursalıları coşturdu. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, mini konser veren caz grubunu uzun süre alkışladı. Törenlerin sonunda Müezzinoğlu ve Vali Karaloğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün başarılı sporcularına madalya verdi. 

Bursa Haber (20.05.2015)

Bursa Kent (21.05.2015)


HABER ADI :
HAYATINA SPOR KAT
TARİH :
19 Mayıs 2015

Türkiye'de 22 yıldır sporun yüzü olan Neslihan Yavuzcan; spor, beslenme, sağlık, farkındalık ve yaşam öncülüğü bilgilerini Kent Meydanı AVM ziyaretçilerine aktarıyor. 'Hayatına Spor Kat' diyecek olan Neslihan Yavuzcan, sağlıklı ve fit kalmak isteyenlerle buluşacak. Bugün saat 16.00'daki etkinlik interaktif bir gösteri olarak gerçekleşecek. 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında, konuklarımızla birlikte spor yaparak interaktif bir etkinlikle Hayatımıza Spor Katacak olan Yavuzcan, aynı zamanda çağımızın kronik rahatsızlığı olarak adlandırılan hareketsizlik ve sporsuz yaşama da bu anlamlı günde dikkat çekecek. Genç olan ve kendini genç hisseden herkesin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği etkinlik, bugün saat 16.00'da Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı'ndaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek. 

Bursa Kent (19.05.2015)

Olay Çekirge (20.05.2015)

Bursa Kent (21.05.2015)

 

HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM'DE "KAT KAT ETKİNLİK"
TARİH :
24 Nisan 2015

Kent Meydanı AVM Mayıs ayı boyunca birçok etkinliğe imza atacak. Tümü -2 Çarşı Katı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerin ilki Mayıs Cuma günü gerçekleşecek. 
'Hayatına İletişim Kat' etkinliği ile bizlerle birlikte olacak olan Hande Kazanova ve Beki İkala Erikli saat: 18.00'da AVM ziyaretçileriyle buluşacaklar. 19 Mayıs Salı günü 'Hayatına Spor Kat' diyen Neslihan Yavuzcan, sağlıklı ve fit kalmak isteyenlerle buluşacak. Saat: 16.00'daki etkinlik interaktif bir gösteri olarak gerçekleşecek. Kent Meydanı AVM, 29 Mayıs Cuma saat: 18.00'da moda, sağlık ve güzellik konularında 3 efsane mankeni ağırlayacak. 
Begüm Özbek, Deniz Pulaş ve Sema Şimşek Kent Meydanı AVM Mayıs ayı etkinliklerinde 'Hayatına Vizyon Kat' diyecekler. Tüm etkinliklerin interaktif olarak tasarlandığı ve ücretsiz olduğu Mayıs ayında Kent Meydanı AVM misafirleri modadan sanata birçok etkinlikte bir araya gelecekler ve hayatlarına birçok yenilik katma fırsatı bulacaklar. 
Hande Kazanova ı 

 

Bursa Kent (30.04.2015)

Hürriyet Bursa (05.05.2015)

Bursa Kent (06.05.2015)

Olay Çekirge (10.05.2015)

Bursa Kent (10.05.2015)

Bursa Hakimiyet Magazin (11.05.2015)


HABER ADI :
OZMO KENT MEYDANI AVM'DE
TARİH :
01 Mayıs 2015

Şölen'in çocuk ürünleri kategorisindeki markası Ozmo'nun 15. yıl kutlamaları Bursa'da devam ediyor. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde 9 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek etkinlikteki Ozmo alanında sınırsız eğlence katılımcıları bekliyor. Ziyaretçiler, Ozmo bandosu eşliğinde coşkulu anlar yaşarken, patenli Ozmo kızları da Ozmo ürünleri dağıtacak. Ozmo'nun sevilen karakterleri Ozo ve Ozli ile tanışma imkanı yakalayacak olan çocuklar, çektireceği fotoğrafları özel Ozmo magnetli çerçevesiyle anında hediye olarak alabilecek. Çocuklar, Ozmo alanında kurulan dokuıımatik ekranlarda yer alan 'Ozmo Ürün Yağmuru' oyunundan çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Ayrıca katılımcılar sürpriz Ozmo hediyeleriyle sevinirken, unutulmaz bir gün yaşayacak. Ozmo etkinliği, 9 Mayıs Cumartesi gün boyunca devam edecek. 

Bursa Haber (07.05.2015)

A Gazete (07.05.2015)

Yeni Dönem (08.05.2015)

Bursa Hayat (08.05.2015)

Bursa Kent (08.05.2015)
HABER ADI :
EMİNE ÖRNEK'Lİ ÖĞRENCİLERDEN DANS ŞOV
TARİH :
23 Nisan 2015

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası Kent Meydanı AVM'de coşkuyla kutlanmaya devam ederken, 21 Nisan gününün konukları Emine Örnek Koleji öğrencileri oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Emine Örnek Koleji 5. sınıf halk dansları grubu öğrencileri Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı'nda bulunan etkinlik alanında Adana yöresi dans gösterisini sergilediler. Minikler, gösterileri ile büyük alkış topladı. 

Bursa Hakimiyet (23.04.2015)

Yeni Dönem (23.04.2015)

Posta Bursa (24.04.2015)

Olay Çekirge (25.04.2015)

Bursa Hakimiyet (25.04.2015)


HABER ADI :
HAYATINA YAŞAM ENERJİSİ KAT
TARİH :
24 Nisan 2015

"Kat Kat Etkinlik" ile yola çıkan Kent Meydanı AVM nisan ayı için yeni bir etkinliğe imza attı. Yaşam Koçu Hakan Mengüç Kent Meydanı AVM'nin konuğu oldu. 
Türkiye'nin en çok tanınan yaşam koçlanndan biri olan Hakan Mengüç Kenl Meydanı AVM -2 Çarşı Katı etkinlik alanında 'Hayatına Yaşam Enerjisi Kat' dedi. Pozitif Düşünme ve Stresten Kurtulma adlı seminerde Hakan Mengüç, 'Beden dilimizi nasıl etkin kullanınz?'. 'Hayal gücümüzü nasıl kullanınz?'. 'Stresten kurtulma yöntemleri ve pozitif düşünme' konulan hakkında bilgiler aktanrken. Hakan Mengüç un ney dinletisi de sunduğu etkinlikte. AVM ziyaretçilerinin sorulannı da yanıtladı interaktif ve keyifli bir güne imza atan Hakan Mengüç imza kartlanna imza atarken 'yoğun bir kalabalığa seslenme fırsatı bulduğu için çok mutlu olduğunu' ifade etti. 

HABER ADI :
KENT MEYDANI AVM'DE COŞKULU KUTLAMA
TARİH :
23 Nisan 2015

Bahçeşehir Koleji Bursa Modern Kampüsü Öğrencileri; TBMM'nin açılışının 95. Yılını ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kent Meydanı AVM'de anlamlı bir etkinlikle kutladı. Kent Meydanı AVM'de düzenlenen coşkulu kutlamada 5. ve 6. Sınıf öğrencilerinden oluşan bando eşliğinde, ellerinde dünya ülkelerinin bayraklarıyla yürüyen 1. Sınıf öğrencilerinden oluşan kortej alkışlarla izlendi. Dünya Çocuklarını Kent Meydanı AVM'de bir araya getiren Bahçeşehirli öğrenciler sergi alanında verdikleri konserle de büyük beğeni topladılar. 
İlköğretim öğrencilerinin piyano resitalinin ardından sergi açılışını yapan Okul Müdürü Ayça Tayar; görsel sanatlar ve müzik öğretmenlerine teşekkür ederken, 95. Yılında bu coşkuyu yaşatan tüm öğrencilerini kutladı. Kent Meydanı AVM'de 23 Nisan etkinliklerini coşkuyla kutlayan öğrenciler keyifli saatlerin ardından okullarına geri döndü. 

Bursa Hayat (21.04.2015)

Bursa'da Meydan (21.04.2015)

 Bursa Kent (24.04.2015)

Yeni Dönem (23.04.2015)

Hürriyet Bursa (23.04.2015)HABER ADI :
TERBİYELİ BİR FİLM YAPTIK
TARİH :
18 Nisan 2015

Romantik komedi türündeki "Aşkolsun" filminin Bursa galası önceki gün Kent Meydanı AVM Avsar Sinemaları'nda gerçekleşti. Galaya yapımın yönetmenleri Neslihan Yıldız Alak ve Murat I Serezli'yle birlikte başrol oyuncuları Kenan Ece, Cüneyt Ceylan ve Selen Seyven katıldı. 
Selen SEYVEN ı österime adını vermediği sevgilisi ile katılan Selen komedyenlerin erkeklere göre daha fazla olduğunu fakat Seyven, gala öncesi basın mensuplarının sorularım hakettikleri fırsatı alamadıklarını da sözlerine ekledi. 
•yanıtladı. Seyven açıklamasında "Filmimiz hakkında güzel tepkiler alıyoruz. Çünkü çalışmamızda belden aşağı muhabbetler yapmadık, açıkçası terbiyeli bir seviyorum ve modern buluyorum" açıklamasında şekilde güldürü sunduk" dedi. Seyven, yetenekli kadın bulundu. 
Güzel oyuncu, anne tarafından Bursalı olduğunu da belirterek "Bursa'ya fazlasıyla aşinayım ve Bursalıları çok Filmin Bursa galası öncesi oyuncular ve yönetmenler meşhur iskender kebabın tadına baktılar. 

 

Olay Çekirge (18.04.2015)

Sabah Bursa (18.04.2015)

Bursa Hakimiyet (18.04.2015)

Bursa Kent (18.04.2015)HABER ADI :
ÜÇGE 23 NİSAN COŞKUSU
TARİH :
19 Nisan 2015

Kurulduğu yıldan bu yana milli paylaşımları coşkuyla kutlayan Üçge, 23 Nisan'da çalışanlarının çocukları için geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Resim Yarışmasfnın bu yıl 4.sünü düzenliyor. "Çocuk ve Çevre" temalı yarışmaya katılan eserler Bursa Kent Meydanı AVM katkılarıyla 22 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında -1 Çarşı Katı'nda ziyaretçilerle buluşacak. Yarışma ile ilgili açıklamada bulunan İK Uzmanı Münevver Candere "Büyük Önder Atatürk, 23 Nisan'ı çocuklara armağan ederek, Türkiye Cumhuriyeti'nin varlık ve devamını geleceğin büyükleri olan çocuklara emanet etmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın anlam ve önemi kapsamında 23 Nisan Resim Yarışmasfnı geleneksel olarak devam ettiriyoruz. Yarışmada bu yıl, çocuklarımızda çevre bilincinin de gelişmesi amacıyla 'Çocuk ve Çevre" temasını belirledik. Çevre ile ilgili düşünce ve hayallerin resmedileceği, çalışan çocuklarımızın katılımıyla düzenlenen yarışmamızın sonuçları 23 Nisan tarihinde Bursa Kent Meydanı AVM'de saat 14.30 da gerçekleştirilecek sergi açılışında açıklanacak ve ödüller takdim edilecek" dedi. 

 

Bursa Kent (19.04.2015)

Bursa Hakimiyet (19.04.2015)


youtube pinterest instagram twitter facebook
... ...
... ...
... ...
... ...
... ...

KAT KAT ETKİNLİK!

Hayatına etkinlik kat!

Kent Meydanı AVM Öğretmenler Günü haftası kapsamında Özel Bursa Özlüce Doğa Okulları öğrencilerinin sergisine ev sahipliği yapıyor. İlkokul ve ortaokul öğrencileri eşliğinde okul öğretmenlerinin portrelerini yapan &oum...

DETAY
ÖZEL BURSA ÖZLÜCE DOĞA OKULLARI ÖĞRETMENLER GÜNÜ SERGİSİ KENT MEYDANI AVM'DE
Kent Meydanı AVM 12 Kasım Perşembe akşamı BUİKAD üyelerine özel olarak düzenlenen bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Yetenek Avcısı ve Eğitimci Tülay Oktay, Kişisel Gelişim ve EFT Uzmanı Nagihan Sungur ve Şirket ve NLP Uzmanı Şükran Ö...

DETAY
KENT MEYDANI AVM'DE BUİKAD ÜYELERİNE ÖZEL ETKİNLİK
Kent Meydanı AVM geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü'nde indirimli sinema uygulaması yapıyor.   24 Kasım Salı günü olan Öğretmenler Günü'nde Avşar Sinemaları'na gelen öğretmenler Ki!...

DETAY
KENT MEYDANI AVM AVŞAR SİNEMALARI ÖĞRETMENLERE İNDİRİMLİ!
Kent Meydanı AVM 1 Aralık Salı akşamı "Uzaklarda Arama" filmine ev sahipliği yapacak. 19.30'da gerçekleşecek olan filmin galasına filmin yönetmenliğini yapan Türkan Şoray ve filmin oyuncusu kızı Yağmur Ünal katılacak. Tüm Bursalıların d...

DETAY
TÜRKAN ŞORAY İLE YAĞMUR ÜNAL KENT MEYDANI AVM'YE GELİYOR!
Kent Meydanı AVM geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Organ Bağışı haftasında kamuoyunu bilinçlendirme ve organ bağışına teşvik amacı ile sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor.   Tüm Kent Meydanı AVM personelinin desteklediği ve katı...

DETAY
KENT MEYDANI AVM VE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ'NDEN ORGAN BAĞIŞI HAFTASINA TAM DESTEK
Kent Meydanı AVM “Renklerin Ardında…” adlı karma resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı'nda bulunan Sanat Galerisi’nde 8 Kasım'daki açılışın ardından izlenime açılan sergi farklı tarzlard...

DETAY
“RENKLERİN ARDINDA..." KARMA SERGİSİ KENT MEYDANI AVM'DE
Kent Meydanı AVM 10 Kasım haftasında Atatürk'ün fotoğraflarından oluşan bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Atatürk'ün çocukluk yıllarından ölüm tarihi olan 1938'e kadar çeşitli yıllarında, dönüm noktalarında Ul...

DETAY
ATATÜRK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ KENT MEYDANI AVM'DE
Kent Meydanı AVM 2 Kasım 2015 tarihinde başladığı yeni teknoloji kampanyasıyla Kİ! Kartlılara kazandırmaya başladı. Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı olan Kİ! Kart sahiplerinin hafta içi günlerde alışveriş fişlerini işleterek katılabildiği kampanyada...

DETAY
KENT MEYDANI AVM'DE TEKNOLOJİ KAMPANYASINDA İLK HAFTANIN KAZANANI BELLİ OLDU
27 Nisan 2015’de start alan ve 27 Eylül akşamına kadar süren Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı Ki! Kart kampanyasının kazananı Sevdiye Yılmaz kazandığı 2015 Model Mercedes C180 araç anahtarını Gökhan Keser'den 12 Kasım akşamı teslim a...

DETAY
KENT MEYDANI AVM'DE GÖKHAN KESERE BÜYÜK İLGİ
Kent Meydanı AVM 16 Kasım Pazartesi günü ünlü makyaj sanatçısı Fezi Altun'u ağırladı.   Alessandra Ambrossio, Taylor Momsen gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Didem Soydan, Özge Ulusoy, Hande Ataizi gibi san...

DETAY
KENT MEYDANI AVM FEZİ ALTUN'U AĞIRLADI

KAT KAT EĞLENCE!

Hayatına eğlence kat!

SALON 1

 • 19:30
 • 21:30


DETAY
CİN UYKUSU

SALON 1

 • 11:30
 • 13:30
 • 15:30
 • 17:30


DETAY
SNOOPY VE CHARLIE BROWN PEANUTS FİLMİ (tr dublaj) 3d

SALON 2

 • 11:00
 • 13:30
 • 16:15
 • 19:00
 • 21:45


DETAY
AÇLIK OYUNLARI: ALAYCI KUŞ BÖLÜM 2 (TR DUBLAJ) 3D

SALON 3

 • 11:00
 • 13:30
 • 16:00
 • 18:30
 • 21:00


DETAY
ALİ BABA VE 7 CÜCELER

SALON 4

 • 12:15
 • 15:00
 • 18:00
 • 20:45


DETAY
AÇLIK OYUNLARI: ALAYCI KUŞ BÖLÜM 2 (TR DUBLAJ) 3D

SALON 5

 • 11:30
 • 14:30
 • 17:30
 • 20:30


DETAY
SPECTRE (TR DUBLAJ)

SALON 6

 • 11:45
 • 14:15
 • 16:45
 • 19:15
 • 21:45


DETAY
ALİ BABA VE 7 CÜCELER

SALON 7

 • 21:15


DETAY
AÇLIK OYUNLARI: ALAYCI KUŞ BÖLÜM 2 (TR DUBLAJ) 3D

SALON 7

 • 11:15
 • 13:15
 • 15:15
 • 17:15
 • 19:15


DETAY
PIRDİNO SÜRPRİZ YUMURTA (TR DUBLAJ)

SALON 8

 • 12:30
 • 15:30
 • 18:30
 • 21:30


DETAY
SPECTRE (TR ALTYAZI)

SALON 9

 • 11:15
 • 13:45
 • 16:15
 • 18:45
 • 21:15


DETAY
HAYATIN KIYISINDA

SALON 10

 • 11:30
 • 14:00
 • 16:30
 • 19:00
 • 21:30


DETAY
GİZEMLİ GERÇEK

MAĞAZA PROMOSYONLARI

FLO'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA
PORLAND SONBAHARIN ROMANTİZMİNİ SANATLA ZENGİNLEŞEN SOFRALARA TAŞIYOR
C&A’DAN KLASİK GİYİME SPORTİF BİR DOKUNUŞ
SNEAKS UP TÜRKİYE'YE SNEAKER KÜLTÜRÜNÜ AŞILIYOR
GREYDER’DEN SOĞUK GÜNLER İÇİN SICAK BOTLAR
D'S DAMAT SONBAHAR/KIŞ 2015-2016 KOLEKSİYONU ERKEKLERİ FARK EDİLMEYE DAVET EDİYOR
IPEKYOL 2015-16 SONBAHAR KIŞ SEZONUNDA KENDİNDEN SÖZ ETTİRECEK
FLO'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA
PORLAND SONBAHARIN ROMANTİZMİNİ SANATLA ZENGİNLEŞEN SOFRALARA TAŞIYOR
C&A’DAN KLASİK GİYİME SPORTİF BİR DOKUNUŞ
SNEAKS UP TÜRKİYE'YE SNEAKER KÜLTÜRÜNÜ AŞILIYOR
GREYDER’DEN SOĞUK GÜNLER İÇİN SICAK BOTLAR
D'S DAMAT SONBAHAR/KIŞ 2015-2016 KOLEKSİYONU ERKEKLERİ FARK EDİLMEYE DAVET EDİYOR
IPEKYOL 2015-16 SONBAHAR KIŞ SEZONUNDA KENDİNDEN SÖZ ETTİRECEK