23 Nisan Çocuk Şenliği Kent Meydanı AVM’de Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Çocuk Şenliği Kent Meydanı AVM’de Coşkuyla Kutlandı

Kent Meydanı AVM 20-23 Nisan tarihleri arasında Açık Alan’da bir çocuk şenliği düzenledi. 4 gün boyunca etkinlikler, yarışmalar ve oyunların yer aldığı şenlikte yazarlar Banu Savu ve Ceren Kerimoğlu da bir söyleşi gerçekleştirdiler. Dr. Melih Erkul çocuklara diş bakımını anlatırken, Eker, Ulutek, Tan Okulları, Oyun Zamanı, Masterpiece, Sbarro, Odyomed ve Joker’in çeşitli oyun ve yarışmalarla katıldığı şenlik dört gün boyunca Bursalı anne babalar ve çocuklar tarafından yoğun ilgi gördü.

Palyaçolar ile fotoğraf çektiren, yüz boyama yaptırıp balonlarla oynayan çocuklar hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için kurulan çadırın keyfini çıkardılar, hem de güzel hava ile birlikte açık alanda oynama fırsatı buldular.

Özel Anadolu Hastanesi, Özel Esentepe Hastanesi, D&R, Eker, Fiat, Joker, Kahve Dünyası, Odyomed, Oyun Zamanı, Sbarro ve Tan Okulları’nın destek verdi. Şenlik Jandarma Genel Komutanlığı Orkestrası’nın son gün saat 16.00’da gerçekleştirdiği konser ise Meydan’da adeta büyük bir alkış tufanına sahne oldu. Orkestra sevilen marş ve şarkılarla Bursalıları coşturdu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle #KentMeydanıAVM #ÇocukŞenliği devam ediyor🥰🥰🥰

Kent Meydanı AVM (@kentmeydaniavm)’in paylaştığı bir gönderi ()