Annem, Pastam Ve Ben’ Yarışmasında Kazananlar Ödüllerini Aldı

Annem, Pastam Ve Ben’ Yarışmasında Kazananlar Ödüllerini Aldı

Kent Meydanı AVM bu yıl 9. kez düzenlediği ‘Annem Pastam ve Ben’ yarışmasıyla Anneler Günü’nü yine “tatlı” bir etkinlikle kutladı. Beraber pasta yapan anne ve çocukların pastanın fotoğrafını, pasta yaparken çektirdikleri kendi fotoğraflarını ve pastanın tarifini Kent Meydanı AVM’ye ulaştırmalarının ardından jüri toplanarak en iyileri seçti.

Jürinin “en tatlı an”ı seçtiği “Annem, Pastam ve Ben” yarışmasında ilk üçe giren, 1. Zeynep Velibeyoğlu, Fatma Serra Dönmez 2.Gülşah ve Çınar Şensoy 3. Dilek Kırbıyık ve İncisu Kurt 23 Mayıs Çarşamba günü AVM Yönetim Ofisi’nde buluştular.

Bernardo, Gama Optik, Joker, Samsung, Watsons sponsorluğunda birbirinden güzel hediyelerin sahibi olan kazananlar hediyelerini jüri üyeleri Tasarımcı ve Blogger Elif Şahin, BursaMom kurucusu Müge Eron ve Anne- Çocuk kitapları yazarı Ece Arar’dan aldılar. Birbirlerini kutlayarak kameralara gülümseyen katılımcılar birbirleriyle yapım aşamalarının zorluklarını ve neşeli anlarını da paylaştılar.

Tüm katılımcıların tariflerinin bulunduğu kitapçık ise bu yıl da ücretsiz olarak Kent Meydanı AVM tarafından dağıtılacak. Her sene daha fazla anne ve çocuğun katılımıyla devam eden “Annem, Pastam ve Ben” yarışması gelecek yıl Anneler Günü’nde tekrar yapılacak.