Astrolog ve Yazar Aygül Aydın Okurlarıyla Buluştu

Astrolog ve Yazar Aygül Aydın Okurlarıyla Buluştu

Kent Meydanı AVM yeni yıl yaklaşırken astrolog ve yazar Aygül Aydın’a ev sahipliği yaptı. Aydın, 2019 Astroloji Ajandası’nı imzalamak üzere Cumartesi günü AVM’deydi..16.30’daki imza günü Meydan Çarşı Katı’nda bulunan D&R’da gerçekleşti. Astrolog ve yazar Aydın 2019’a girerken hazırladığı yepyeni ajandayı Bursalı okurları için imzaladı.

Kitap imzalatmaya gelenler Aydın’a astroloji ile ilgili merak ettikleri soruları da sorma fırsatı buldular. Ayrıca Aydın ile bol bol fotoğraf çektiren Bursalılar “2019 Astroloji Ajandası”nı hazırlayan yazar ile bol bol sohbet etme fırsatını da yakaladılar.
Astrolog ve yazar Aygül Aydın’ın önsözünde “Sana, hayatını değiştirmek ve ona katacağın yeni güzellikler konusunda cesaretli olman gerektiğini fark ettirmek istiyorum. Verdiğim tarihler çok önemli ve çok güçlü” diyerek okuyucusuna seslendiği 2019 Astroloji Ajandası, yıldızların hareketini takip etmek isteyenlerin yıl boyu masasından ve başucundan ayırmayacağı bir rehber.

Astroloji ve burçlarla ilgili genel bilgilere ilk sayfalarında yer veren ajanda, sırasıyla 2019 yılında evlenmek, diyete başlamak için en uygun tarihleri okuyucuyla paylaşıyor. Astrolojide iletişim konusunda dikkat ve takip edilmesi önerilen Merkür Gerileme Takvimi de ajanda sayfalarındaki öneriler arasında.Ardından 1 Ocak’tan itibaren gökyüzü hareketlerine göre tüm burçlara hitap eden günlük yorumlar ve o güne ait özel hareketler ve tavsiyeler yer alıyor. Her güne özel okuyucunun not almasına olanak sağlayan ve kitaba ajanda niteliği veren not alanları da okuyucuya ayrıcalık sunuyor. Ay dönümlerinde ise genel olarak o aya ait astroloji yorumları bulunuyor.

Yazar Aygül Aydın 2019 Astroloji Ajandası için “Eminim hiç kimse tavsiyeden hoşlanmaz ve hiç bir astrolog tavsiye vermez, vermemelidir de… Benim astrolojiye merak ve ilgi duyanlar için yapabileceğim en kıymetli şey, alacakları kararlarda yanlarında olmak ve yıllarca emek verdiğim gökyüzünün söylediklerini, tecrübelerimle onlara yansıtmak” diyor.