Bu Yıl da Yarıyıl Tatili Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Yaşandı

Bu Yıl da Yarıyıl Tatili Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Yaşandı

Bursa’nın merkezinde alışverişin ve eğlencenin kalbi Kent Meydanı AVM, yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında çocuklar için eğlence dolu geçti.

Kent Meydanı AVM’de sömestr etkinlikleri, çömlek yapımı atölyesi ile başladı. 23 – 23 ve 29 – 30 Ocak tarihlerinde -2 Çarşı Katı’nda çömlek yapımı atölyesi ile keyifli anlar yaşadılar.

Yarıyıl Programının ilk haftası ise Hayat Boyu Öğrenme Programının etkinlikleriyle devam etti. 24 Ocak’ta başlayan 28 Ocak tarihine kadar Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda öğrencilere özel oluşturulan “Hayat Boyu Öğrenme Atölyesinde”, sömestr heyecanını ikiye katladı. Özellikle tatil günlerinde Bursalıların uğrak noktası olan Kent Meydanı AVM’de öğrencilerin yarıyıl tatilini renklendirmek için organize edilen; Cam Obje Boyama, Origami, Ahşap Çubuklarla Çerçeve Yapımı, Kumbara Yapımı ve Seramik Obje Boyama etkinlikleriyle öğrencilerin tatil keyfine keyif kattılar.

Sömestr ikinci haftası ise  Kerem Eser Show ile tam bir şölen havasında gerçekleşti. Kerem Eser’in gerçekleştirdiği illüzyon gösterisi 7’den 70’e tüm alışveriş merkezi ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu. Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki ayrı konseptte birbirinden bağımsız olarak interaktif sahne şovları gerçekleştiren Kerem Eser; jonglörlük, illüzyon, unicyle, clown oyunculuğu ve gösteri sanatlarının birçok uzmanlık alanını harmanlayarak “Kerem Eser Show” sahne performansıyla miniklere eğlenceli şovlar sergiledi. Minikler, Kerem Eser Paytak Show ile eğlenceli ve heyecanlı anlar yaşayarak tatilde bolca eğlence depolayan minikler okullarına enerji dolu bir başlangıç için hazırlanmış oldular.