“Cumali Ceber2 ” Ekibi Kent Meydanı AVM’de buluştu

“Cumali Ceber2 ” Ekibi Kent Meydanı AVM’de buluştu

Yönetmenliğini Kamil Çetin’in yaptığı, başrollerini Halil Söyletmez, Serkan Şengel, Doğa Konakoğlu’nun oynadığı “Cumali Ceber”in devam filmi olan Cumali Ceber 2 özel gösterimiyle 12 Haziran Salı günü Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda Bursalı izleyicilerle buluştu. Başrol oyuncusu Halil Söyletmez’in katıldığı özel gösterim 14.00’de gerçekleşti.

Söyletmez tamamı dolan salona girerek seyircileri selamladı. Başarılı oyunculuğuyla fenomen “Cumali Ceber” karakterine hayat veren Söyletmez Bursalılara Cumali Ceber karakterine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek; “İlki benim için amatör bir filmdi. İlk tecrübemdi. İkinci filmin birinciden çok farklı olduğunu hepiniz göreceksiniz. Hem de bir film daha çeker miyiz, bunun da cevabını bu filmde bulacaksınız.” diye konuştu.

‘Sizlerden aldığımız cesaretle ikinci filmi çektik. Bugün burada olmanız, filmi izlemeye gelmeniz bizim için çok kıymetli” diye konuştu. Söyletmez salonu dolduran seyircilerin sorularına cevap verdi. Kendisini görmeye gelenlerle bir de selfie çektiren Söyletmez daha sonra AVM’den ayrıldı.

Filmin konusu:

Cumali, zamanını oğlu Cevher’e kız istemek için hazırlık yapmakla geçirir. Tam da bu sırada aldığı bir haberle sarsılır. Cumali’nin dedesine ait olan huzurevinin arsası satılmıştır ve onun yerine AVM yapılacaktır. Dedesini bu karardan vazgeçirmeyi planlayan Cumali’nin önce dedesi ile barışması gerekir. Aile yadigarı olan saati dedesine verirse onunla barışacağını düşünen Cumali, saati Çetin eniştesinden almak için yola koyulur. Cumali yolda kendisini beklenmedik bir aşkın ve maceranın içerisinde bulur.