Kent Meydanı AVM, Parents Gezgin Anneler Kulübü’ne Ev Sahipliği Yaptı

Kent Meydanı AVM, Parents Gezgin Anneler Kulübü’ne Ev Sahipliği Yaptı

Parents Dergisi tarafından anneler ve anne adaylarını ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarıyla buluşturan ve annelik deneyimlerini samimi bir ortamda paylaşmalarını sağlayan Parents Gezgin Anneler Kulübü etkinliği, 23 Eylül Pazar günü Kent Meydanı AVM’de gerçekleşti.

Türkiye’nin en sevilen ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarından Ece Kumkale (@hassasanne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Deniz Ağaoğlu (@yamananne), Fatma Şayan Kakaçoğlu (@milkandmom), Nur Parlak (@pembekurdeleli)’nin katıldığı etkinlikte bloggerlar annelik deneyimlerini Bursalılarla paylaştılar. Özge Selçuk Bozkurt dikkat eksikliği ve dikkati artırmanın yollarından bahsederken, Bursalı blogger Deniz Ağaoğlu annelik ve çalışmak ile ilgili konuştu. Üç kanser atlatan Nur Parlak; “Annelik gücü içinizde. Her şeyi yapabilirsiniz.” derken Fatma Şayan Kakaçoğlu da iki çocuk büyütürken nasıl girişimci olduğunu anlattı.

Ece Kumkale moderatörlük görevini üstelinirken; çocuklarımızı güvende tutmanın yollarından bahsetti. Kent Meydanı AVM’ -2 Çarşı Katı’nda ücretsiz olarak gerçekleşen etkinlikte daha sonra çekiliş ile sponsor firmaların hediyeleri dağıtıldı. .Bloggerlarla bol bol fotoğraf çektiren Bursalılar merak ettikleri soruları da sorma fırsatı buldular.