Kent Meydanı Avm,’Annem, Pastam Ve Ben’ İle 9. Kez En İyi Pastayı Seçti

Kent Meydanı Avm,’Annem, Pastam Ve Ben’ İle 9. Kez En İyi Pastayı Seçti

Kent Meydanı AVM bu yıl 9. kez Anneler Günü’nü “tatlı” bir etkinlikle kutladı. Rekor katılımla gerçekleşen ve anneleriyle pasta yaparak tarifiyle birlikte Kent Meydanı AVM’ye ulaştıranlar harika hediyelerin sahibi oldular.

Pastalarının tarifleri, yapım aşamaları ve pastalarıyla birlikte poz veren anne ve çocukların başvurularını Bursamom Blog Sahibi Müge Eron, Blogger Gülşah Önen, Tasarımcı Elif Şahin, Blogger ve Pasta Uzmanı Ayşe Aktaş ile Anne-Çocuk Kitapları yazarı Ece Arar değerlendirdi. Jüri üyeleri onlarca katılım arasından seçim yaparken hayli zorlandı.

Jürinin “en tatlı an”ları seçtiği “AnnemPastam ve Ben” yarışmasında bu yıl kazananlar şöyle oldu: 1.Zeynep Velibeyoğlu, Fatma Serra Dönmez 2.Gülşah ve Çınar Şensoy 3. Dilek Kırbıyık ve İncisu Kurt

Bernardo, Gama Optik, Joker, Samsung, Watsons mağazalarının da desteklediği yarışmada kazananlar birçok güzel hediyenin sahibi oldular. Kazananların hediyelerini almalarının ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmanın anısına bir kitapçık hazırlanarak ücretsiz dağıtılacak.