Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Haftasonu

Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Haftasonu

Kent Meydanı AVM 29 Aralık Cumartesi günü yılbaşı coşkusuna sahne olacak.
14. 00 ile 16.00 saatleri arasında Kent Meydanı AVM’de canlı müzik dinletisi gerçekleşecek. Yılbaşı temalı müzik dinletisinin ardından 16.00 ile 18. 00 saatleri arasında ise Noel Baba Bandosu yılbaşı ruhunu tüm misafirlere yaşatacak.   Kent Meydanı AVM’nin yoğun ilgi gören ve Masterpiece Sanat Atölyesi tarafından yeni atölyesinin konusu geçtiğimiz haftasonu olduğu gibi bu haftasonu da yılbaşı paketleri tasarımı olacak.
29 Aralık Cumartesi günü Kent Meydanı AVM’ye gelen çocuklar sevdikleri için yaptıkları ya da aldıkları hediyeleri koymak üzere -2 Çarşı Katı’nda bulunan Etkinlik Alanı’nda eğitmenler eşliğinde kendi yılbaşı paketlerini tasarlayacaklar. Saat 14.00’de gerçekleşecek olan etkinlik ücretsiz olacak.

Ayrıca Orman Genel Müdürlüğü, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü katkılarıyla misafirlerine fidan dağıtacak. “Fidan Dik Orman Olsun, Yaşanacak Yurdun Olsun” sloganıyla çevre konusunda duyarlığa dikkat çekmeyi hedefleyen etkinlik 11.00 ve 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Cumartesi günü Kent Meydanı AVM’ye gelenler -1 :Çarşı Katı’nda uğrayarak fidan dikimi konusunda bilgi alabilecek ve ücretsiz fidanlarını alarak diledikleri yere dikebilecekler.