Kent Meydanı AVM’de Mart ayı Dolu Dolu Geçti

Kent Meydanı AVM’de Mart ayı Dolu Dolu Geçti

 

Bursa’nın tam merkezinde yer alan Kent Meydanı Alışveriş Merkezi Mart ayında gerçekleştirdiği dolu dolu etkinlikleriyle yaşama ve zamana değer katmayı sürdürüyor.

Bursalıların buluşma noktası haline dönüşen Kent Meydanı AVM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimi iş birliğiyle hayata geçirdiği ‘Hayat Boyu Öğrenme Atölyeleri’ ile insan hayatına değer katmayı sürdürüyor.  Sene başından bu yana 23 atölyeye 750 yetişkin ve çocuğun katılım sağladığı ve her ay farklı bir tema ile oluşturulan atölyeler, katılımcılara el sanatlarının da detaylarını öğretiyor. Mart ayında dekoratif kutu yapımı, aromaterapi, tokat baskı, filografi, kağıt rölyef, şaldan yelek yapımı, robotik kodlama ve ebru sanatı atölyeleriyle buluşan Kent Meydanı AVM misafirleri atölyelerden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Ücretsiz gerçekleştirilen Hayat Boyu Öğrenme Atölyeleri, sene sonuna kadar her Çarşamba günleri yetişkinlere yönelik Cumartesi günleri ise çocuklara yönelik etkinlikler olarak düzenlenmeye devam edecek.