Kent Meydanı AVM’de Yılbaşı Coşkusu

Kent Meydanı AVM’de Yılbaşı Coşkusu

Kent Meydanı AVM geçtiğimiz haftasonu yılbaşı coşkusuna sahne oldu.
Cumartesi günü 14. 00 ile 16.00 saatleri arasında yılbaşı şarkılarından oluşan bir canlı müzik dinletisi gerçekleşti. Müzik dinletisinin ardından 16.00 ile 18. 00 saatleri arasında ise Noel Baba Bandosu yılbaşı ruhunu tüm misafirlere yaşattı. Her katta ayrı coşkuya sahne olan Noel Baba bandosu görülmeye değerdi.

Kent Meydanı AVM’nin yoğun ilgi gören ve Masterpiece Sanat Atölyesi tarafından yeni atölyesinin konusu geçtiğimiz haftasonu olduğu gibi bu haftasonu da yılbaşı paketleri tasarımı oldu.
29 Aralık Cumartesi günü Kent Meydanı AVM’ye gelen çocuklar sevdikleri için yaptıkları ya da aldıkları hediyeleri koymak üzere -2 Çarşı Katı’nda bulunan Etkinlik Alanı’nda eğitmenler eşliğinde kendi yılbaşı paketlerini tasarladılar.

Orman Olsun, Yaşanacak Yurdun Olsun” sloganıyla çevre konusunda duyarlığa dikkat çekmeyi hedefleyen etkinlik ise 11.00 ve 17.00 saatleri arasında gerçekleşti. Cumartesi günü Kent Meydanı AVM’ye gelenler -1 :Çarşı Katı’nda uğrayarak fidan dikimi konusunda bilgi aldılar ve ücretsiz fidanlarını aldılar.