Ki! Puan

Ana Sayfa / Ki! Puan

Ki! Puan kazandırmaya devam ediyor

Kent Meydanı AVM, 25 Nisan 2022 tarihinde başlayıp 09 Eylül 2022 akşamına kadar sürecek olan altın kampanyası ile geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda kazandırmaya devam ediyor.

‘Kim İstemez Ki!’ sloganı ile çıkılan altın kampanyasında her hafta, hafta içi günlerde Kent Meydanı AVM’de en fazla Ki! Puan toplayan ve Cuma gün sonunda ilk 5 sırada yer alan misafirler birer gram altın kazanacak.

20 hafta boyunca sürecek olan kampanya kapsamında Kent Meydanı AVM’de yapılan alışverişler hem puan kazandırmaya devam edecek, hem de kampanya kapsamında en fazla puanı toplayan ilk beş kişiye 20 hafta boyunca gram altın kazandıracak.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanya 25 Nisan 2022 – 09 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 • Kampanya süresince, aynı haftanın hafta içi günlerinde (Pazartesiden cumaya kadar), en fazla Ki! Puan toplayan ilk 5 müşterimiz, 24 ayar 1 gram altın hediyesi almaya hak kazanır.
 • Kampanyada ilgili hafta boyunca (Pazartesiden cumaya kadar) en fazla Kİ! Puan toplayan ilk 5 müşterimiz, 5. günün sonunda belirlenir ve hediye almaya hak kazanır. Düzenleme tarihi ilgili haftadan önce olan faturalardan kazanılan Ki! Puan’lar kazanan talihlinin belirlenmesinde değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Hediye kazanan talihliler için son başvuru tarihi 16 Eylül 2022 Cuma günü mesai bitimine kadardır.
 • Kampanyaya katılım alt limit puanı en az 300 Ki! Puandır. Aynı haftanın hafta içi günlerinde (Pazartesiden cumaya kadar) en az 300 Ki! Puan kazanan müşterilerimiz, kampanyaya katılım hakkı kazanır. 300 Ki! Puan limiti aşılmaz ise hediye verilmeyecektir.
 • Kent Meydanı AVM çalışanları, mağaza çalışanları, Kent Meydanı AVM’ye ve bünyesinde bulunan mağazalara hizmet veren taşeron firmaların personelleri kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar bile hak iddia edemez.
 • Kazanılan hediye, kazanan talihli tarafından elden teslim alınabilir, hediye devredilemez.
 • Talihli müşterimiz hediyeyi teslim almak için vekil tayin edemez.
 • Kampanyaya katılan müşterilerimiz, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.
 • Adres ve telefon bilgisi eksik veya yanlış olan müşteriler, hediye kazanmaları durumunda kendilerine ulaşılamaz ise hak iddia edemez.
 • Müşteri tarafından satın alınan ürünün iade edilmesi halinde ilgili fiş ya da faturalardan elde edilen Ki! Puan hesaba katılmayacaktır.

Kİ! Puan Dağılımı

Giyim100 TL15 Ki! Puan
Eğlence100 TL10 Ki! Puan
Yeme – İçme100 TL10 Ki! Puan
Hizmet100 TL10 Ki! Puan
Diğer100 TL10 Ki! Puan
Kozmetik100 TL10 Ki! Puan
Aksesuar100 TL10 Ki! Puan
Ev Eşyaları100 TL5 Ki! Puan
Market100 TL5 Ki! Puan
Stant100 TL5 Ki! Puan
Teknoloji100 TL4 Ki! Puan

Harcadıkça kazandıran Ki! Puan ile Kent Meydanı AVM içerisinde yer alan kiosklara giriş yapabilir, biriken puanlarınızı doyasıya harcayabilirsiniz.