Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Covid-19 salgını sebebiyle geçici süreliğine faaliyetlerine ara veren Kent Meydanı AVM; çalışanlarının ve ziyaretçilerinin sağlığını korumak amacıyla aldığı tedbirlerle 1 Haziran itibariyle yeniden açılıyor.

Covid-19 salgını sebebiyle geçici süreliğine faaliyetlerine ara veren Kent Meydanı AVM’de faaliyet gösteren ve uygun izne sahip tüm mağaza ve işletmeler 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle hizmet vermeye yeniden başlayacak. Sosyal mesafe kuralları, ateş ölçümü, maske, el dezenfektanı ve eldiven kullanımı, izolasyon odası Kent Meydanı AVM tarafından alınan başlıca hijyen ve sağlık tedbirleri arasında yer alacağı Kent Meydanı AVM’nin çalışma saatleri 12.00-20.00 arası olarak belirlendi.

Çalışan ve ziyaretçilerin sağlığını korumak amacı ile AVM girişlerinde dışarıya doğru bir sıra oluşturulması, kapı girişlerine el dezenfektanlarının yerleştirilmesi, giriş ve çıkıların ayrılması, girişteki güvenlik personelinin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi, AVM’ye maskesiz giriş yapılmamasının sağlanması, tüm girişlerdeki ziyaretçilerimizin vücut ısısının görevli güvenlik personelince temassız ateş ölçüm cihazlarıyla yapılması gibi ciddi kuralların uygulanacağı Kent Meydanı AVM’de taze hava santralleri de %100 taze hava modunda çalıştırılarak  iç hava kalitesinin en üst düzeye çıkartılması sağlanacak. Siz de ihtiyaçlarınız için, belirlenen sağlık kurallarına uyarak Kent Meydanı AVM’yi güvenle ziyaret edebilirsiniz.