Yanımda Kal Ekibi Büyük İlgi Gördü

Yanımda Kal Ekibi Büyük İlgi Gördü

Kent Meydanı AVM 20 Aralık Perşembe akşamı vizyona girmeden bir gün önce Yanımda Kal filmnei ev sahipliğine yaptı. “Yanımda Kal” ekibi Avşar Sinemaları’nda Bursalı sinemaseverlerle bir araya geldi. 18.45’de fuaye alanında gerçekleşen buluşmada başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul Bursalılar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Saat 19.00’da Türkiye’deki ilk gösterim öncesinde yönetmen Yağcıoğlu’nun yanı sıra senarist Yurt da fuaye alanında hazır bulundu. Bol bol selfie çektiren ekip izleyicilerin sorularını da yanıtladı.

Yanımda Kal’ın yönetmen koltuğunda Son Ders: Aşk ve Üniversite, Sizi Seviyorum, Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmlerin de yönetmen ve senaristliğini üstlenen Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor. Aşk ve dram türündeki filmin başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral paylaşıyor. Filmin senaryosu ise “İlk Öpücük” filminin de senaryosuna imza atan Çağlar Yurt’a ait.

Filmin Konusu:
Yanımda Kal, işkolik bir adam ile sokak şarkıcısı bir kızın hikayesini konu ediyor. Emir Kurt, genç bir iş adamıdır. İşçi sınıfı bir aileden gelen Emir’in hayatı çalışmakla geçer. Hayatındaki her şeyi geri plana atıp gece gündüz çalışarak sahip olduğu konuma ulaşır. Önemli bir yatırım bankasında çalışan Emir’in kendini sadece işe adaması onun insanlarla ilişki kurmakta zorlanmasına neden olur. Hayatı sadece işten ibaret olan Emir’in yaşamı Zeynep ile karşılaşması ile bambaşka bir hal alır. Zeynep, sokak şarkıcısı olan, neşe dolu genç bir kızdır. Bir tesadüf sonucu bir araya gelen Emir ve Zeynep kısa sürede birbirlerinin vazgeçilmezi haline gelir. Emir, Zeynep ile adeta hayata yeniden başlamıştır. Ancak çiftin bu mutluluğu Zeynep’in amansız bir hastalığa yakalanması ile yarım kalır.